Hazelnoot Schuimplak 6 cm 1/1 Melk Coating (240) RSPO SG 9-0700-14-000-00

De Mokka Schuimslof Melk Gecoat combineert een luchtige schuimstructuur met een knapperige melkchocoladecoating en een volle, herkenbare mokkasmaak. Een smaakcombinatie die direct aanspreekt en perfect past binnen zowel het klassieke als het moderne patisserie-assortiment.Deze schuimslof is meer dan een eindproduct: het is een veelzijdige basis waarmee iedere bakker eenvoudig zijn eigen signatuur kan creëren. Werk af met krokante hazelnoten of amandelen voor extra bite, voeg een verfijnde mokkadecoratie toe voor een extra koffieaccent, of kies voor karamelstukjes, chocoladedecoraties of een drizzle van karamel voor een verrassende twist.Met één kwalitatieve basis creëer je moeiteloos een gevarieerd assortiment dat aansluit bij jouw eigen stijl en vakmanschap. Van een klassieke mokkavariant tot een eigentijdse premium creatie: de mogelijkheden zijn eindeloos.

Lees meer
Bewaaradvies: Drooggoed

Wil je graag bestellen?

Nog geen klant? Maak eenvoudig een account aan of login om prijzen te zien en om je bestelling te plaatsen. Heb je een vraag? Neem dan contact met ons op.

Specificaties

Artikelnummer 35618
Merk Bakeplus
EAN 08720892748980
Thema Kerst
Inhoud 240 Stuks
Onderliggende eenhoudseenheid 7 Gram
BTW 9.0

Ingrediënten

Suiker, melk coating (suiker, plantaardige vetten (palmpit,palm), weipoeder, magere cacaopoeder, plantaardige olie (kokos), SOJAlecithinen E322 ), magere melkpoeder (magere MELKpoeder, citroenzuur E330, natruimcarbonaat E500, johannesbroodpitmeel E410), scharreleiwitpoeder (scharrelEIwit, suiker, carboxymethylcellulose E466, citroenzuur E330), Koffie extract, karamelsuikersiroop

Voedingswaarden per 100 gram

Energie (kJ) 1866.0
Energie (kcal) 442.0

Keurmerken

RSPO SG Rainforest Alliance

RSPO MB

Gerelateerde producten